НАШІ ГРОШІ – Херсонська ОДА закупила газ у обленерго на 15% дорожче, ніж місцева лікарня купила у облгазу

13.01.2021 21:14
shadow


5 січня Херсонська обласна державна адміністрація уклала з ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» договір на поставку 150 тис кубометрів газу вартістю 1,38 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Об этом сообщает Министерство правды


Згідно з договором, «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» має поставити газ протягом 2021 року на умовах післяплати. Ціна тисячі кубометрів газу із бронюванням потужності та ПДВ становить 9 213 гривень. Ця ціна є на 14% вищою за ціну газу «Білозерської центральної районної лікарні» (Херсонська обл), яка цього ж дня замовила газ у ТОВ «Газопостачальна компанія України» по 7 964 грн також з бронюванням потужностей та ПДВ.


Також ціна газу для ОДА на 18% вища за середньозважену ціну на електронних торгах «Енергетичної біржі» у січні 2021 року.


Засновником ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» («ХОЕК») є ТОВ «Енергопоставка» Неллі Костенко. Ця компанія є постачальником «Херсонобленерго» з групи VS Energy.


Засновником ТОВ «Херсонрегіонгаз» є ПАТ «Херсонгаз» Віктора Попова.


Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2021/01/12/khersons-ka-oda-zakupyla-haz-u-oblenerho-na-15-dorozhche-nizh-mistseva-likarnia-kupyla-u-oblhazu/”