В Івано-Франківську від коронавірусу померла ще одна жінка

В Івано-Франківську від коронавірусу померла ще одна жінка
26.03.2020 10:21
shadow

В Україні зафіксована п’ята офіційна смерть від коронавірусу.

Об этом сообщает Руспрес

Як повідомив МОЗ ввечері в середу, 25 березня, в Івано-Франківську померла жінка.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

"23 березня разом із чоловіком поступила в лікарню з підозрою на коронавірусну інфекцію. Жінка довго займалась самолікуванням і запізно звернулась до лікарів. На жаль, урятувати пацієнтку вже не вдалося, вона померла за добу. Інфікування на COVID-19 було лабораторно підтверджено вже після смерті", – йдеться у повідомленні.

Чоловік жінки також перебуває в лікарні, його стан середнього ступеня тяжкості.

Відзначимо, недавно в Івано-Франківській області померли ще три людини з підозрою на коронавірус. Однак офіційно МОЗ підтвердив лише дві смерті від COVID-19.

Також напередодні в Сумській області представники влади заявили про смерть від інфекції 76-річної жінки. Вона є шостою, але не підтвердженою МОЗ жертвою в Україні.

На Прикарпатті від коронавірусу померла ще одна жінка

На Прикарпатті від коронавірусу померла ще одна жінка

Як писав OBOZREVATEL, станом на вечір 25 березня в Україні офіційно підтверджено 145 випадків коронавірусу COVID-19. Найбільше хворих у Київській, Чернівецькій, Івано-Франківській і Тернопільській областях.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/v-ivano-frankivsku-vid-koronavirusu-pomerla-sche-odna-zhinka.htm”